Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 вересня, 14:30:03

Вшанували пам’ять командира взводу 1-ї окремої танкової бригади капітана Володимира Титарчука

21.10.2015   10:02Агенцiя

17 жовтня у Військово-історичному музеї – відділі Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського вшанували пам’ять чернігівця, командира взводу 1-ї окремої танкової бригади капітана Володимира Івановича Титарчука. Рік тому перестало битися серце непересічної людини, найкращі якості якої розкрилися під час захисту України.

Володимир Титарчук отримав тяжке поранення 14 жовтня 2014 року під Донецьким аеропортом, прийнявши своїм тілом уламки міни, яка розірвалася поруч. Тим самим він врятував життя молодшим побратимам, якими опікувався весь час героїчної оборони знаменитого тепер на весь світ летовища. Його називали “Теща”, що, зрештою, відповідало складу характеру Володимира Івановича, який ніколи не дбав про себе, а намагався якомога більше приділяти часу своїм підлеглим, вирішуючи питання їхнього побуту, отримання амуніції тощо, інколи, купуючи необхідні речі власним коштом.

Згадати свого бойового товариша в цей день зібралися танкісти з різних куточків Чернігівщини. Серед них був і доктор історичних наук, професор Ніжинського державного університету імені М.В. Гоголя Євген Луняк, який очолював ніжинських братчиків.

Танкісти згуртувалися біля свого бойового прапора, з яким Євген Луняк пройшов Донеччиною. На ньому – автографи бойових товаришів.

Демонструвався фільм чернігівської тележурналістки Тетяни Миргородської “Кіборги” із серії “Я єсть народ”, який вона знімала у підрозділі, де служив Володимир Титарчук. До-речі, на запитання: “Чи вважаєте ви себе кіборгами?” – хлопці дружньо відповідали: “Ні”, оскільки вважають себе звичайними людьми, з плоті та крові.

Всі присутні висловилися за найменування іменем Володимира Титарчука однієї з вулиць Чернігова.
 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:12

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Атрошенко закликав бізнес взяти участь в озелененні міста 13:07

На розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств чернігівський міський голова Владислав Атрошенко публічно підтвердив свій намір зробити особистий внесок в озеленення Чернігова, закупивши за власний кошт і висадивши до двох десятків дерев.

Досвід мешканця Прилук: арештований будинок поклав кінець 130-тисячному боргу

Досвід мешканця Прилук: арештований будинок поклав кінець 130-тисячному боргу 13:03

Арешт нерухомості – один з примусових заходів, які застосовують державні виконавці до боржників по аліментах.

Вакцинація освітян Чернігівщини триває — 79% шкіл працюють очно

Вакцинація освітян Чернігівщини триває — 79% шкіл працюють очно 09:57

Станом на понеділок, 27 вересня, майже 14 тисяч освітян Чернігівської області — 44,5% — завершили вакцинацію від COVID-19. Ще 30,6% щеплені поки що лише першою дозою.

Футболісти з чернігівської «Юності» перемогли ровесників зі столиці

Футболісти з чернігівської «Юності» перемогли ровесників зі столиці 09:55

Юнаки 2005 та 2007 років народження з чернігівської команди «Юність» успішно обіграли у футбол своїх ровесників зі столиці.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини