Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 19:28:36

Безробітні допомагають оформити житлові субсидії

21.10.2015   09:59Агенцiя

Цього року перелік громадських робіт, які організовує в області державна служба зайнятості, поповнився ще одним видом. Відтак безробітні допомагають громадянам оформити житлові субсидії, а саме: інформують про порядок їх отримання та працюють з документацією.

Організація громадських робіт з оформлення житлових субсидій розпочалися ще в травні у м. Чернігові, а до кінця липня у них вже взяли участь 75 безробітних громадян.

Починаючи з серпня, до таких робіт в області залучено 103 безробітні особи. Найбільше Чернігівським міським центром зайнятості – 30 осіб, Ніжинським міськрайонним та Чернігівським районним - по 10 осіб, Варвинським, Щорським та Сосницьким районними ЦЗ - по 8 осіб. Крім того, 6 безробітних тимчасово були зайняті на таких роботах у Борзнянському районі, по 5 – у Корюківському та Бахмацькому, по 3 – у Бобровицькому та Городнянському, по 2 – у Срібнянському, Новгород-Сіверському та Прилуцькому, 1 особа працювала за направленням Ічнянського районного ЦЗ.

На сьогодні в області на громадських роботах з оформлення житлових субсидій працюють 66 безробітних, з яких 25 – у м. Чернігові.

Фінансування даних робіт здійснюється за рахунок місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Зокрема, з Фонду на організацію громадських робіт з оформлення житлових субсидій у травні-вересні поточного року витрачено 70,7 тис. грн., витрати ж місцевих бюджетів склали 65,4 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

12 романтичних фільмів, які варто переглянути цієї осені 17:08

Дивитися романтичні фільми — це як доторкнутися до світлих почуттів через екран.

Смачні рецепти вихідного дня: хачапурі по-мегрельськи 16:59

Перлина грузинської кухні — хачапурі по-мегрельськи. Ситний корж з апетитною рум’яною скоринкою та сиром всередині стане повноцінним сніданком або вечерею.

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 16:46

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 2021 року

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї 16:37

26 вересня в Україні святкують День машинобудівника, європейський День мов, міжнародний день глухих і день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї.