Із місцевого бюджету Чернігова на підтримку ветеранів виділили 77,6 тис. грн.
За ініціативи мера Олександра Соколова на потреби ветеранів міста з міського бюджету було виділено 77,6 тисячі гривень. Про це на конференції міської організації ветеранів заявила її голова Ірина Четвертак.
- Міський голова Олександр Соколов завжди відгукувався на ветеранські потреби, - сказала Ірина Миколаївна. - Фінансові кошти пішли і на надання матеріальної допомоги людям, і на похорони ветеранів війни. За 9 місяців 2015 року для поліпшення соціально-економічного становища членів нашої організації ми отримали 124 інвалідні візки, двом ветеранам встановили кардіостимулятори. Ще 130 особам безкоштовно провели зубопротезування.
Ці гроші на підтримку ветеранів виділили з міського бюджету в рамках «Програми підтримки громадських організацій Чернігова».
- Я і моя команда завжди піклуватимемося про чернігівців, і зокрема про людей похилого віку, про ветеранів - тих, хто захистив нашу землю від фашистських загарбників і заново відбудовував Чернігів, - відповів на подяку ветеранів Олександр Соколов.
PR
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.