Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 12:18:50

Прокуратура вимагає сплатити фінансові санкції до бюджету

16.10.2015   08:01Агенцiя

Органами прокуратури області контролюється питання повноти відшкодування збитків, заподіяних порушеннями на ринку цінних паперів. Як встановлено, нерідко приватні структури відмовляються відшкодовувати нараховані їм штрафні санкції в добровільному порядку.

Завдяки своєчасному та дієвому прокурорському реагуванню такі збитки відшкодовуються за результатами судового розгляду позовів про стягнення цих коштів у примусовому порядку.

Так, постановою Чернігівського окружного адміністративного суду від 13.10.2015 року повністю задоволено позов прокурора, поданий в інтересах Національної комісії з регулювання цінних паперів та фондового ринку, та стягнуто з приватного підприємства у дохід бюджету 17 тис грн штрафних санкцій за невнесення відомостей до статутних документів щодо зміни організаційно-правової форми діяльності підприємства.


Довідково:

Загалом лише у поточному році  з аналогічних підстав прокурорам вже задоволено позовів на суму понад 1,8 млн. грн.

Останні новини Чернігівщини

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них