Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 18:35:04

Проведення ремонту каналізаційного колектора закінчиться протягом місяця

15.10.2015   10:00Агенцiя

Добудувати каналізаційний колектор у Чернігові планують протягом найближчого місяця. Про це міський голова Олександр Соколов повідомив на зустрічі з мешканцями міста.

- Це дуже важливий об’єкт. Ідеться про глобальне питання екологічної безпеки. Ми почали будувати в 2006 році, коли місто потерпало від проривів. За ці роки наші спеціалісти протягнули 11,7 км нових, якісних інженерних комунікацій, – розповів мер.
Нові комунікації мають гарантію на 50 років. І це важливо не тільки для Чернігова, а й для всієї півночі та центру країни, бо водопостачання столиці на 60 % відбувається з Десни.

– Тому на це будівництво лише цього року виділено 5 мільйонів гривень з міського бюджету. Ще 10 мільйонів надійшли з державного бюджету. Залишилося добудувати менше 300 метрів, і, я думаю, протягом місяця ми це питання закриємо. Екологія міста покращиться, а життя стане більш комфортним, – наголосив Олександр Соколов.

Наразі всі роботи виконуються за графіком.


PR

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини