Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 09:06:46

Наряд патрульної служби міліції Чернігова затримав вбивцю прямо на місці злочину

15.10.2015   09:39

Співробітники батальйону патрульної служби міліції Чернігова, які прибули на виклик, затримали зловмисника прямо в під'їзді будинку де він скоїв злочин.

Близько четвертої години ранку до чергової частини Чернігівського міського відділу УМВС надійшов дзвінок від невідомого, що в квартирі будинку по проспекту Перемоги відбувається гучна сварка. На місце пригоди був направлений наряд патрульної служби міліції ЧМВ УМВС.

Зайшовши до під'їзду, співробітники помітили як в цю ранню пору по сходах спускаються невідомий чоловік. На запитання з якої він квартири, незнайомець чітко відповісти не зміг. Документів при ньому також не виявилося. Притримавши чоловіка до з'ясування особи, правоохоронці піднялися у вказану квартиру. Там на підлозі лежала людина без ознак життя з явними ознаками задушення. Патрульні викликали слідчо оперативну групу та оперативників.

 В ході проведення перевірки та вилучення речових доказів було встановлено, що затриманий патрульними молодик є підозрюваним в скоєнні тяжкого злочину. Переконливі докази його причетності до скоєного міліцейські експерти виявили в квартирі потерпілого. Затриманим виявися 35-річний безробітний з кримінальним минулим.

Пізніше молодик зізнався у скоєному та дав правдиві свідчення. З потерпілим вони познайомилися лише кілька годин тому. Обоє чоловіків прийшли купували собі спиртне «на точку». Загиблий запропонував підозрюваному розділити з ним трапезу і спиртне. Коли ж градус святкування піднявся занадто високого - між новоспеченими приятелями спалахнула сварка. В ході сутички більш молодий гість розправився з господарем квартири.

На даний час за фактом вбивства відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (вбивство), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Підозрюваний, згідно ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України затриманий до ізолятора тимчасового тримання Чернігівського райвідділу УМВС.

Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

14 січня: цей день в Україні і світі

14 січня: цей день в Україні і світі 09:04

День 1421 Російська агресія - Day 1421 Russian aggression

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.

У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.

Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22

Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини