Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 12:31:15

Колегія УМВС підбила підсумки роботи за дев'ять місяців

10.10.2015   08:45Агенцiя

Підсумки роботи органів та підрозділів внутрішніх справ Чернігівщини за три квартали нинішнього року проаналізували на розширеному засіданні колегії Управління МВС в області, яке відбулося 9 жовтня.

До обговорення були запрошені члени колегії, начальники галузевих служб, керівники міськрайвідділів внутрішніх справ області разом із заступниками.

Відкрив та вів засідання начальник УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Едуард Альохін. В ході обговорення питань порядку денного учасники розширеного засідання колегії УМВС розглянули результати роботи за звітний період слідчих підрозділів міліції, служб кримінального блоку та блоку міліції громадської безпеки. Накреслено основні завдання на майбутнє щодо посилення протидії злочинності, забезпечення правопорядку і громадської безпеки на четвертий квартал поточного року. Акцентовано увагу на розслідуванні та направленні до суду кримінальних проваджень, активізації роботи з виявлення та притягнення до відповідальності груп наркозбувальників.

Одним із пріоритетних питань, розглянутих в ході засідання колегії, стала організація належного забезпечення громадського порядку під час передвиборчої кампанії та проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. На нараді було обговорено розстановку сил і засобів для виконання цих завдань та розглянуто проблемні питання, пов'язані з підготовкою до проведення виборів.

За результатами службової діяльності було відзначено кращі підрозділи, а також наголошено на покращенні роботи аутсайдерам. У підсумковому слові до учасників засідання керівник обласної міліції Едуард Альохін зауважив, що у державі повним ходом йде реформування органів внутрішніх справ, в ході якого критеріями оцінки кожного працівника є, передусім, його чесність і порядність, професіоналізм, відповідальне ставлення до роботи.

Начальник Управління також нагадав підлеглим тезу з виступу Міністра внутрішніх справ, висловлену Арсеном Араковим під час зустрічі з особовим складом УМВС України в Чернігівській області трохи менше місяця тому, в середині вересня: оцінка роботи міліції Чернігівщини керівництвом МВС прямо залежатиме від того, наскільки вдасться на Придесенні забезпечити законність і правопорядок під час виборчого процесу та безпосередньо в день голосування.

Полковник Альохін побажав підлеглим успішно підтвердити свою відповідність висунутим критеріям та повною мірою виконати всі поставлені завдання.

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж 11:24

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, з яких 1 виникла на об'єкті, 1 в житловому секторі, 1 на транспорті та 3 в природних екологічних системах.

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА 11:10

На 1 січня 2021 року на Чернігівщині, за розрахунками, постійно проживали 968,1 тис. осіб (2,3% населення України).

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно 10:50

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:09

22 червня відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини