Заборонені предмети не потрапили до засуджених та ув`язнених
Заборонені предмети, які були адресовані засудженому Менської виправної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 91) виявили співробітники установи.

У бандеролі на його ім'я знаходились звичайні для подібних послань предмети: піна для гоління, зубна паста, продукти харчування. Серед них була невелика коробка з маслом. Під час звичної процедури догляду і перевірки вмісту посилки було виявлено 2 мобільні телефони.
В Чернігівському СІЗО під час особистого обшуку ув’язненого, який прибув в установу, під підкладкою тасьми рюкзака виявлено та вилучено фрагмент медичного бинту, просочений рідиною коричневого кольору. Зловмисник пояснив, що зазначений фрагмент бинта належить йому. По даному факту було викликано слідчо-оперативну групу міліції, проведено вилучення та документування.
Також в СІЗО під час догляду передачі було вилучено ще один заборонений предмет – сухі дріжджі, які виявлено в перемішку з вівсяними пластівцями.
В ході догляду громадянина, який прибув на короткострокове побачення до засудженого Чернігівського слідчого ізолятора, в лівій кишені брюк було виявлено та вилучено грошові кошти. На правопорушника складено адміністративний протокол.
За словами співробітників установ виконання покарань ДПтС України в Чернігівській області, знаходити заборонені предмети їм доводилося в різних консервних банках, закритих заводським способом, а також в продуктах харчування або побутовій хімії. Але правопорушники продовжують вигадувати все нові способи.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.