Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 00:27:46

До органів ДФС звертаються різні категорії населення

08.10.2015   07:55Агенцiя

Протягом 9 місяців до органів Головного управління ДФС Чернігівської області надійшло 114 письмових звернень від громадян - на 10 звернень більше, ніж за відповідний період минулого року. Серед звернень - 4 скарги.

Як повідомили у відділі реєстрації платників та електронних сервісів, найчастіше у зверненнях громадяни порушували питання оподаткування загальнодержавними податками, доходів від здійснення підприємницької діяльності-фізичних осіб, нарахування та сплата єдиного соціального внеску,  військового збору, контрольно-перевірочної роботи, інформували про ухилення від сплати податків тощо.

Загалом ГУ ДФС у Чернігівській області та підпорядкованими інспекціями розглянуто 109 звернень від громадян, 5 – знаходяться на розгляді. 15 звернень вирішені позитивно, на 87 – надані роз’яснення, 2 - відправлені за належністю, 4 - не підлягали розгляду,   як анонімні, 1 - повернуто авторові у зв’язку із неналежним оформленням. 3,5 відсотка звернень – колективні.

Письмово зверталися 124 підприємці (колективно та індивідуально), 8 - пенсіонерів, 5 -  робітників, 4 - державних службовці, 2 - безробітних, 2 - колишніх працівників органів ДФС.

До органів ГУ ДФС  області надійшли 4 письмових звернення від громадян, які потребують соціального захисту: Зокрема, від ветерана праці - щодо притягнення до відповідальності особи, яка здійснює підприємницьку діяльність без державної реєстрації, від інваліда ІІ групи - щодо заборгованості з виплати заробітної плати підприємством, від інваліда ІІ групи - щодо податкового обліку та подання звітності  садівничим товариством, від інваліда війни - щодо надання відомостей про доходи працівників товариства.

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини