В Чернігові розпочався другий етап відбору в патрульну поліцію - тестування
Перша група претендентів в нову поліцію Чернігова приступила до складання тестів на рівень загально-інтелектуальних здібностей. З 4873-х поданих заяв до наступного етапу відбору - тестування допущені 3826 кандидатів.

Тестування триватиме десять днів. Як зазначив начальник Управління МВС в Чернігівській області полковник міліції Едуард Альохін: «Перша група приступила до наступного етапу відбору в патрульну поліцію - тестуванню (аналогія, логіка, слова, математика). На тест дається 90 хвилин. За день тестування проходитимуть 425 чоловік у 5 потоків.
Серед учасників другого етапу відбору представники різних професій, студенти, діючі правоохоронці і тимчасово непрацюючі. Взагалі із загальної кількості поданих анкет 41% - безробітні, 15% - студенти, 8,6% - діючі співробітники міліції і решта близько 35% - представники різних професій. 68% кандидатів становлять чоловіки.
Перший комп‘ютерний тест має на меті визначити загальний рівень знань та здібностей кандидатів у поліцейські, яким пропонується упродовж 90 хвилин дати відповідь на різнопланові запитання. Кандидатів перевірятимуть на вміння логічно мислити, робити правильні висновки та швидко приймати рішення. Отриманий бал претенденти на службу в поліції одразу можуть побачити на моніторі, що виключає будь-який вплив на результати тестування.
Один з кандидатів у нову поліцію Дмитро Калюх, менеджер з продажу комп'ютерної та оргтехніки. Мета вступу у нову поліцію - бажання змінити країну на краще. Хочу щоб образ людини у формі був більш позитивний, щоб він асоціювався з захистом і безпекою, а не з майбутніми неприємностями. Хочеться, щоб у країні було більш спокійно і люди були більш впевнені у своїх правоохоронцях, які мають їх захищати. Маю добру фізичну підготовку, трохи володію іноземною мовою тому сподіваюсь на успіх.
Світлана Царик, продавець за професією: «Прагну позитивних змін в країні і прагну брати активну участь у цих змінах. Але будь які зміни треба починати з себе, тому я і йду в поліцію. Тести були не складні, навіть можна сказати цікаві. Спектр питань - якнайширший тут і загальноосвітній рівень, і логіка, і математичні здібності, і швидкість та правильність прийняття рішень, і, навіть, рівень чесності. Подальші етапи, медкомісія, психологічні тести, фізпідготовка, мене не лякають я до них готувалася».
Заступник начальника УМВС підполковник міліції Олександр Потапенко повідомив, що значний розрив між кількістю поданих заяв та кількістю кандидатів на тестування пояснюється великою кількістю заяв-дублікатів. Тобто кандидати подавали заяви в кілька різних областей і, можливо, десь вони вже пройшли цей етап тому в Чернігівській області відмовились від подальшого конкурсу.
Характерною і, я вважаю, позитивною рисою цього конкурсу є відсутність так званого «прохідного балу». Кожен кандидат набирає певну кількість балів і з цим багажем вже йде на конкурс.
Принагідно, хотів би подякувати ректорам Чернігівського Національного технологічного університету який призупинив свій навчальний процес і надав нам можливість в максимально стислі терміни провести тестування. А з ректором Чернігівського Національного педагогічного університету вже є домовленість про надання кваліфікованих спортсменів - майстрів спорту в якості консультантів для проведення наступного етапу відбору - фізпідготовки.
Після проходження кандидатами всіх іспитів (медкомісія, психологічні тести, фізпідготовка) на заключному етапі буде співбесіда, за результатами якої і визначаться ті 200 найдостойніших, які спочатку будуть відправлені на навчання а потім, по його завершенню, займуть місце у новій поліції Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).