Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 18:45:15

За дві тисячі хабаря - два з половиною роки ув’язнення

07.10.2015   08:58

До 2 років та 6 місяців обмеження волі засуджено міліціонера за шахрайство та підбурювання до надання неправомірної вигоди

За принципової позиції державного обвинувача колишнього міліціонера Ріпкинського РВ УМВС, якого в липні 2015 року було затримано при одержані 2 тис доларів США, засуджено до 2 років та 6 місяців обмеження волі.

Під час розгляду кримінального провадження обвинувачений свою вину не визнав. Проте судовим слідством встановлено, що екс-правоохоронець запевнив громадянина в своїй можливості за грошову винагороду вирішити зі службовими особами райвідділу міліції питання закриття кримінального провадження відносно нього.

Однак гроші мав намір залишити собі, оскільки не був уповноваженим на прийняття будь-яких рішень у цьому кримінальному провадженні.

На підставі досліджених у судовому засіданні доказів вироком суду колишнього міліціонера визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 369 KК України, засуджено до 2 років та 6 місяців обмеження волі. Додаткове покарання – позбавлення права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 2 роки.

Наразі рішення суду ще не вступило в законну силу.

Прес-служба Прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини