Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 грудня, 19:28:08

Прокуратурою повернуто в розпорядження держави нежитлове приміщення вартістю майже 300 тис. грн.

07.10.2015   07:24

Господарський суд підтримав позицію прокуратури за позовом, поданим в інтересах Регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернігівській області, про повернення в державну власність нежитлового приміщення – частини будівлі в м. Чернігові вартістю майже 300 тис. грн.

Як повідомлялося раніше, у 2012 році Регіональне відділення уклало з підприємцем договір оренди частини приміщення побутового призначення.

Всупереч попереднім домовленостям орендар обладнав у приміщенні сауну, при цьому продовжував сплачувати знижений розмір орендної плати.

Реагуючи на порушення законодавства, прокуратурою в судовому порядку визнано вказаний договір оренди недійсним.

Проте орендар добровільно, зважаючи на відсутність договору, майно в розпорядження держави не повернув, що стало підставою для наступного звернення прокурора до суду.

Рішенням господарського суду позов про витребування майна задоволено в повному обсязі.

Останні новини Чернігівщини

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

8 грудня: цей день в Україні і світі

8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03

День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини