Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 14:28:26

Новгород-Сіверську установу виконання покарань перевірили представники Генеральної Прокуратури України

07.10.2015   07:13

Новгород-Сіверську установу виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 31) з робочим візитом відвідали представники Генеральної Прокуратури України Хомич Віктор Володимирович, Бугаєнко Сергій Валерійович та прокурор відділу прокуратури Чернігівської області Штаба Сергій Іванович.

Метою робочого візиту представників прокуратури була перевірка об’єктів діяльності установи, умов проживання і праці засуджених та здійснення особистого прийому осіб, що відбувають покарання.

Під час візиту, у супроводі начальника установи Спичака Валентина Івановича, представники прокуратури перевірили умови тримання засуджених, здійснили обхід камер, де утримуються узяті під варту і засуджені до арешту та камери сектору максимального рівня безпеки, в яких відбувають покарання засуджені до довічного позбавлення волі.

Оглянули перевіряючі відділення господарчої обслуги, харчоблок установи та інтернет-клас, де відповідно до статті 107 КВК України засуджені користуються глобальною мережею Інтернет та мобільним зв’язком.

Також, у рамках відвідання Новгород-Сіверської установи виконання покарань (№ 31) було здійснено прийом засуджених з особистих питань.

Останні новини Чернігівщини

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них