Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 09:36:17

У Городні вуличні стовпи стали різнобарвними. ФОТО

03.10.2015   14:12

До незвичного на перший погляд, але чудового конкурсу вдалися мешканці міста Городня, що на Чернігівщині – вони розмальовували вуличні стовпи.

Втілити цю чудову ідею запропонували учасники арт-студії «MODUS» Городнянського центру молоді.  А підтримали їх у міській раді, зокрема, її голова Андрій Богдан.

Бажаючих взяти участь у конкурсі виявилося чимало.  Тож не легко було виявити справжніх переможців. Але кожний з учасників зрозумів, що головне у такому дійстві – не переможний приз, а  розуміння того, що часточку свого художнього таланту кожний вклав у красу свого міста. І це, напевно, найголовніше.

Хтось прикрасив стовпа українським орнаментом, а дехто намалював образ з якогось казкового твору, а інші зобразили квіти…

І все ж таки конкурс є конкурс, а в ньому, безумовно, є переможці. Отож найкращими виявилися роботи юних талановитих митців Вікторії Маклюк, Валентини Іванової, Анни Іваніної, Даші Споди… А найбільше за кількістю робіт створили малюнки-образи на стовпах  учні з місцевої Школи мистецтв.


http://bilahata.net

Останні новини Чернігівщини

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники 10:00

У рамках проєкту «Моя майбутня професія — поліцейський» у ГУНП та Тренінговому центрі поліції Чернігівської області побували десятикласники чернігівської школи №33.

Рибпатруль Чернігівщини за тиждень викрив 19 порушень правил рибальства

Рибпатруль Чернігівщини за тиждень викрив 19 порушень правил рибальства 09:30

З 9 по 16 вересня 2021 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 19 порушень Правил рибальства.

У Коропі відбувся міні-фестиваль здоров’я

У Коропі відбувся міні-фестиваль здоров’я 09:10

Жвава зона здоров’я, спорту й цінних життєвих знань днями працювала в нашому парку імені Миколи Кибальчича. У рамках компоненту Програми DOBRE «Голос громади у місцевому самоврядуванні» тут пройшов міні-фестиваль здоров’я.

Вишивка, вибійка, писанки та ляльки: у Чернігові відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко

Вишивка, вибійка, писанки та ляльки: у Чернігові відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко 09:00

ишивка, вибійка, писанки та ляльки. 15 вересня в обласному історичному музеї імені Тарновського відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко. Триватиме вона до кінця року.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:30

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 17 вересня по 08 годину 18 вересня 2021 року