Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 00:01:34

Судитимуть двох працівників пенітенціарної служби за розтрату коштів

03.10.2015   09:25Агенцiя

Прокуратурою області направлені до суду обвинувальні акти у кримінальних провадженнях стосовно 2 посадовців пенітенціарної служби, які, зловживаючи службовим становищем, розтратили по 50 тис грн кожен (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2013 році з метою  створення “комфортних” умов для засуджених керівник установи виконання покарань уклав договір з підприємцем про підключення та надання доступу до мережі Інтернет службі, яку він очолює.

Водночас, достовірно знаючи, що послуга з підключення виправної колонії до мережі передачі даних не надана, обвинувачений підробив акт про виконання цих робіт, що стало підставою для перерахунку з державного бюджету виконавцю 50 тис грн.

Аналогічні дії вчинив й інший керівник установи виконання покарань, обвинувальний акт стосовно якого також направлений до суду.


Довідково: посадовцям загрожує покарання у виді обмеження або позбавлення волі строком до 5 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24

Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.

Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29

З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51

В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини