Кожна дитина має право на щастя
Так співпало, що День усиновлення в Україні відзначається у день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.
![](/uploads/11708-m.jpg)
Це символічно, адже саме ці людські чесноти дарують дітям їх прийомні батьки: віру в добро і людей, надію на щастя, любов дорослих до дітей та дітей до дорослих. А скільки мудрості й терпіння треба мати, щоб розтопити згорьовані дитячі серця, знають, мабуть, тільки ті, хто прийняв у свою родину та душу сироту чи покинуту дитину.
Урочисто й душевно вшановували сьогодні в Чернігові матерів і батьків, які стали рідними для чужих дітей. Для них — подяка, квіти та подарунки від голови облдержадміністрації, пісні, вірші та вистава від артистів Молодіжного театру і глибока шана від усіх присутніх на заході.
— Ми побачили зворушливі фото родин, де діти почувають себе щасливими, а батьки сповнені надії, що їх малюки виростуть гарними людьми та гідними громадянами своєї країни, — зазначив на святі заступник голови облдержадміністрації Сергій Биконя. — Всіх присутніх у залі об’єднує велика, діяльна любов до дітей. І сьогоднішнє свято — це свято здійснених дитячих мрій та народження нових сімей.
Майже дві тисячі дітей-сиріт в області знайшли свої другі сім’ї. Історія кожної родини неповторна й щемлива. По-різному складалися дитячі долі, по-різному сироти потрапляли до своїх нинішніх осель. Хтось зростає у родині сестри, бабусі чи тітки, а хтось кличе мамою та татом людей, які донедавна були незнайомими. Як от у найбільшій з представлених на святі сімей — сім’ї Акальмаз з Новгорода-Сіверського. Лариса та Микола виховують одинадцятьох дітей — п’ятьох своїх та шістьох прийомних. Любові і батьківської турботи вистачає на всіх.
Від імені голови облдержадміністрації Валерія Куліча Сергій Биконя побажав сім’ям, де ростуть прийомні діти, щасливої долі, добра та затишку в оселях. А завершила свято екскурсія древнім Черніговом, організована для прийомних мам і тат Службою у справах дітей облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.