Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 23:22:52

Кожна дитина має право на щастя

01.10.2015   11:37Агенцiя

Так співпало, що День усиновлення в Україні відзначається у день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Це символічно, адже саме ці людські чесноти дарують дітям їх прийомні батьки: віру в добро і людей, надію на щастя, любов дорослих до дітей та дітей до дорослих. А скільки мудрості й терпіння треба мати, щоб розтопити згорьовані дитячі серця, знають, мабуть, тільки ті, хто прийняв у свою родину та душу сироту чи покинуту дитину.

Урочисто й душевно вшановували сьогодні в Чернігові матерів і батьків, які стали рідними для чужих дітей. Для них — подяка, квіти та подарунки від голови облдержадміністрації, пісні, вірші та вистава від артистів Молодіжного театру і глибока шана від усіх присутніх на заході.

— Ми побачили зворушливі фото родин, де діти почувають себе щасливими, а батьки сповнені надії, що їх малюки виростуть гарними людьми та гідними громадянами своєї країни, — зазначив на святі заступник голови облдержадміністрації Сергій Биконя. — Всіх присутніх у залі об’єднує велика, діяльна любов до дітей. І сьогоднішнє свято — це свято здійснених дитячих мрій та народження нових сімей.

Майже дві тисячі дітей-сиріт в області знайшли свої другі сім’ї. Історія кожної родини неповторна й щемлива. По-різному складалися дитячі долі, по-різному сироти потрапляли до своїх нинішніх осель. Хтось зростає у родині сестри, бабусі чи тітки, а хтось кличе мамою та татом людей, які донедавна були незнайомими. Як от у найбільшій з представлених на святі сімей — сім’ї Акальмаз з Новгорода-Сіверського. Лариса та Микола виховують одинадцятьох дітей — п’ятьох своїх та шістьох прийомних. Любові і батьківської турботи вистачає на всіх.

Від імені голови облдержадміністрації Валерія Куліча Сергій Биконя побажав сім’ям, де ростуть прийомні діти, щасливої долі, добра та затишку в оселях. А завершила свято екскурсія древнім Черніговом, організована для прийомних мам і тат Службою у справах дітей облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини