Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 17:07:32

З 1 жовтня починають діяти штрафи

01.10.2015   10:02Агенцiя

ДПІ у м. Чернігові звертає увагу платників, що з 1 жовтня 2015 року граничний термін реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування становить 15 календарних днів, наступних за датою їх складання (п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України).

За порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних з 1 жовтня 2015 року будуть застосовуватися штрафні санкції, передбачені п. 120¹.1 ст.120¹ Кодексу.

Розмір штрафних санкцій розраховується у відсотках від суми ПДВ, що зазначена в таких податкових накладних/розрахунків коригування, і залежить від кількості днів прострочення:
до 15 календарних днів – 10 відсотків;
від 16 до 30 календарних днів – 20 відсотків;
від 31 до 60 календарних днів – 30 відсотків;
на 61 і більше календарних днів – 40 відсотків.

Штрафи застосовуються до платників, на яких покладено обов'язок реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування, у разі якщо такі податкові накладні/розрахунки коригування підлягають видачі покупцям-платникам ПДВ. Ці норми не застосовуються за порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування, складених до 1 жовтня 2015 року (п. 35 підрозділу 2 Перехідних положень Кодексу).
       
У  разі, якщо податкова накладна, яка підлягає видачі платнику ПДВ, та розрахунки коригування до такої податкової накладної незареєстровані в ЄРПН протягом 180 днів від дати їх складання з вини платника, на якого покладено обов'язок такої реєстрації, до нього застосовуються штрафні санкції у розмірі 50 відсотків суми ПДВ, зазначеної в таких податковій накладній/розрахунку коригування.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини