Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 16:10:06

До голосування бюджету участі допущено 56 проектів

30.09.2015   08:12

До загальноміського голосування у рамках бюджету участі допущено 56 проектів. Відповідне рішення схвалено під час засідання робочої групи, що пройшло у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови – начальника фінансового управління Віктора Бистрова.

Кожен із поданих проектів виставлявся на голосування членів робочої групи, перед цим озвучувалися пропозиції і зауваження, надані структурними підрозділами міської ради.

"Ми намагалися знімати проекти тільки у виняткових випадках, більшість допущено до голосування навіть при суперечках", - зазначив В.Бистров. Він пояснив, що знято з реалізації проекти, вартість яких перевищує гранично допустимі суми бюджету участі, або земля чи майно не перебувають у власності Чернігівської міської ради, тобто вони не відповідають нормам Положення про громадський бюджет м. Чернігова.

Всього не допущено до голосування 16 проектів. Два проекти за згодою авторів об'єднано в один – це створення майданчика екстремальних розваг у Центральному парку культури та відпочинку. Ще кілька схожих проектів не об'єднано – автори не підтвердили свою згоду, тож вони будуть виставлені на голосування і конкуруватимуть між собою.

Голосування за проекти пройде у Чернігові з 5 до 19 жовтня. Пункти голосування розташовуватимуться у бібліотеках міста й окремих школах.

Вся детальна інформація буде розміщена на сайті Чернігівської міської ради у розділі "Громадський бюджет" та на сторінках газети "Чернігівські відомості".


Довідка:
Бюджет участі передбачає участь жителів Чернігова у розподілі коштів міського бюджету. На наступний рік, зокрема, планується передбачити 4,8 млн грн на проекти чернігівців. Половина коштів буде витрачена на капітальні видатки і половина – на поточні.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.