Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 14:07:10

Прокуратура на захисті економічних інтересів органів місцевого самоврядування

30.09.2015   07:47

Прокуратурою Куликівського району виявлено факт безоплатного використання земельної ділянки комунальної власності одним з приватних підприємств, зареєстрованих у Житомирській області.

Як встановлено, вказане підприємство ще у 2010 році придбало нерухомість на території Куликівської селищної ради, що розміщувалася на земельній ділянці площею понад 5 га, та отримало дозвіл на розробку відповідної землевпорядної документації для оформлення договору оренди земельної ділянки. Водночас, отримавши відповідні документи ще на початку 2011 року, керівництво підприємства,  розраховуючи «зекономити» на орендній платі, від укладення договору ухилялося.

 Завдяки прокурорському втручанню органами місцевої влади та самоврядування проведено та затверджено відповідний розрахунок збитків (упущеної вигоди), недоотриманої Куликівською селищною радою внаслідок несплати коштів за використання ділянки, які склали понад 100 тис. грн. Зазначене стало підставою для подальшого звернення прокурора до суду.

Позицію прокурора підтримано господарським судом Чернігівської області, рішенням якого від  24.09.2015 позов задоволено в повному обсязі та зобов’язано відповідача перерахувати на рахунок селищної ради 103 тис грн.

Останні новини Чернігівщини

Хто придбає частку Ічнянського комбінату? 14:06

АМКУ дал добро Астионам на покупку Ичнянского комбината

На Чернігівщині до кінця року встановлять три майданчики для зважування фур у русі 14:00

На автошляхах Чернігівщини до кінця року встановлять три майданчики для автоматичного зважування вантажівок у русі. Про це Суспільному повідомила речниця Служби автомобільних доріг в області Аліна Левочко.

Як працюватимуть центри масової вакцинації у Чернігові цими вихідними?

Як працюватимуть центри масової вакцинації у Чернігові цими вихідними? 11:10

У Чернігові у роботу центрів масової вакцинації внесені зміни.

Команда Чернігівської області посіла другу сходинку чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ та СДЮШОР

Команда Чернігівської області посіла другу сходинку чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ та СДЮШОР 11:09

У командній першості серед областей командного чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2008-2009 рр.н., команда Чернігівської області посіла ДРУГЕ місце!

Оптимізація медичної мережі області має підвищити якість лікувальних послуг 10:53

Цими днями в області стан формування спроможної мережі лікарняних закладів вивчають представники Національної служби здоров’я України: Вікторія Мілютіна, директор Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ, та Дмитро Кущ, начальник управління цього департаменту. У ході моніторингу, за словами представників НСЗУ, були виявлені як позитивні напрацювання, так і недоліки в роботі медичних установ області