Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 03:11:53

У Корюківці вшанували пам'ять закатованих мирних жителів у роки Другої світової війни

28.09.2015   10:42

Друга світова війна залишила по собі кривавий слід в історії нашого народу. 72-а роки тому у Корюківці було жорстоко закатовано близько 7 тисяч мирних жителів.

У дні, коли Україна відзначає річниці визволення від нацистських окупантів, згадати безневинно убієнних корюківчан та вшанувати їх пам’ять приїхали ветерани – члени української спілки в’язнів-жертв нацизму на чолі з головою — Маркіяном Демидовим.

Делегація ветеранів разом з керівництвом району поклали квіти до Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським загарбникам та до місць перепоховання останків жертв Корюківської трагедії.

Відвідали і місце будівництва Меморіального комплексу пам’яті жителів населених пунктів України, знищених нацистськими окупантами та Корюківський історичний музей.

Також перед гостями та місцевими школярами виступив Документальний шкільний театр з Дніпропетровська «Театр спогадів».

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини