Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 09:30:12

Чернігівські прикордонники затримали подружжя із Києва, яке їхало "піднімати" науку та техніку Росії

24.09.2015   12:46Агенцiя

Cпробі незаконного переміщення через кордон товарів подвійного призначення запобігли прикордонники Чернігівського загону спільно зі співробітниками СБУ.

23 вересня під час здійснення спільних оперативно-розшукових  заходів у  залізничному пункті пропуску «Горностаївка» прикордонники відділу «Добрянка» Чернігівського загону, за інформацією і за участю співробітників СБУ, та спільно з працівниками митниці виявили товари подвійного призначення.

Вивезти товари поїздом «Київ–Санкт-Петербург» намагалися двоє пасажирів, громадян України. Затримані, які виявились подружжям, везли у своїх сумках 10 радіодеталей – комплектуючих до радіотелескопів. У ході спілкування стало відомо, що ці деталі вони везуть в Росію з метою подальшого їх використання в галузі науки та техніки.

Стосовно громадян  внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, радіодеталі вилучено, осіб, жителів Києва, через державний кордон не пропущено та з метою встановлення походження виявлених деталей передано співробітникам СБУ.

Останні новини Чернігівщини

Реконструкція тепломереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги не впливає на подачу тепла й гарячої води споживачам КП «Теплокомуненерго» 09:15

Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» повідомляє, що роботи з реконструкції теплових мереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги виконуються у відповідності до умов договору з підрядною організацією.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 08:41

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

За підтримки Латвії у Чернігові запрацювало оновлене педіатричне відділення та Центр захисту прав людини 08:20

У Чернігівській центральній районній лікарні відкрили оновлене педіатричне відділення. Цей проєкт реалізувала благодійна організація «Tavi draugi» коштом Уряду Латвії.

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини