Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 12:48:57

У Ніжині зупинені підготовчі роботи по спорудженню багатоповерхівки

22.09.2015   15:57Агенцiя

А все через неправдиві дані, подані у декларації.

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області зупинило підготовчі роботи до будівництва 9-ти поверхового будинку на 72 квартири з вбудованими магазинами в цокольному поверсі для непродовольчих товарів  у м. Ніжин по вулиці Богдана Хмельницького, 20.

Під час перевірки Інспекція виявила, що замовник - ТОВ «Творець» - навів недостовірні дані у декларації про початок виконання підготовчих робіт.

Зокрема, вказана у декларації земельна ділянка належить КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства».

У зв’язку з цим підготовчі роботи зупинено, а їх замовника оштрафовано на 24,3 тис. грн.

Прес-служба ДАБІ України

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.