Заставу в 1,5 мільйона посадовцю залишив і апеляційний суд
Посадовцю комунального підприємства міської ради за отримання неправомірної вигоди обрано запобіжний захід та визначено розмір застави в сумі 1 млн 500 тис грн.
Сьогодні, 22 вересня, апеляційним судом області залишено в силі ухвалу Новозаводського районного суду м. Чернігова, якою керівнику одного з комунальних підприємств міста обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із визначенням застави в сумі 1 млн 500 тис грн.
Апеляційний суд погодився з доводами прокуратури та залишив апеляційні скарги захисників без задоволення.
Як повідомлялося раніше, прокуратурою спільно з УСБУ в області затримано керівника комунального підприємства міської ради за отримання неправомірної вигоди в сумі 1 тис доларів США за сприяння у веденні підприємцем господарської діяльності.
За вказані дії посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.