Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 10:05:22

Судитимуть міліціонера за шахрайство та підбурювання до надання неправомірної вигоди

22.09.2015   07:07Агенцiя

Судом призначено до розгляду кримінальне провадження, направлене прокуратурою області, за фактом шахрайства та підбурювання до надання неправомірної вигоди за ч. 1 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 369 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що дільничний інспектор запевнив громадянина в своїй можливості за грошову винагороду  2 тис доларів США вирішити зі службовими особами райвідділу міліції питання закриття кримінального провадження відносно нього. Однак грошові кошти мав намір залишити собі, оскільки не був уповноваженим на прийняття будь-яких рішень у цьому кримінальному провадженні. 

 За такі дії обвинуваченому загрожує до 4 років позбавлення волі.

Прес-служба Прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини