За матеріалами СБУ засуджено контрабандиста наркотиків
На Чернігівщині Новозаводський районний суд за матеріалами Управління СБУ в Чернігівській області виніс вирок громадянину однієї із сусідніх країн, який намагався налагодити транзитний канал наркотичних засобів територією України.
У квітні ц.р. на митному пункті пропуску «Нові Яриловичі» співробітники СБУ спільно з прикордонниками та митниками у бензобаці автомобіля іноземця виявили схованку з 49 брикетами зі смолою канабісу і три пластикові пляшки з марихуаною.
Загальна вага вилучених наркотиків становила 56 кілограмів.
Суд визнав зловмисника винним у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 6 років позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.