Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 03:43:54

Оперативна інформація прес-служби ДАІ Чернігівської області

15.09.2015   11:31Агенцiя

За минулу добу на автошляхах області працівниками Державтоінспекції було виявлено та припинено 79 порушень Правил дорожнього руху.

З яких:
​ · керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння – 4 факти;
​ · перевищення швидкості руху – 26;
​ · порушень вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг – 2;
​ · порушень правил розташування транспортних засобів на дорозі (зупинка, стоянка) – 2;
​​ · порушення правил пішоходами –5;
 · інші порушення – 16

За минулу добу на території області зареєстровано 2-ві дорожньо-транспортні пригоди. В результаті яких одна особа загинула та 1 особа травмована.

Шановні водії, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, будьте пильними на дорозі. Дбаючи про свою безпеку, ви подбаєте про безпеку інших учасників дорожнього руху.

На території обласного центру проводяться заходи з метою профілактики аварійності, попередження та припинення порушень правил дорожнього руху під час надання послуг з перевезення пасажирів «таксистами» та водіями автобусів.

За добу працівниками ДАІ було складено 9 адміністративних протоколів, з них:

На водіїв «таксі» - 6 протоколів;
На водіїв автобусів - 3 протоколів

Також, з метою попередження та недопущення дорожньо-транспортних пригод за участю нетверезих пішоходів,  працівниками ДАІ виявлено та передано до нарядів патрульно-постової служби  9 «горе-пішоходів».

Під час нагляду за дорожнім рухом працівниками ДАІ надано посильну допомогу учасникам дорожнього руху, в частині роз’яснення подальшого маршруту руху, буксирування автомобіля до найближчої СТО, надання технічної допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини