Міліціонери патрульної служби за дві години затримали грабіжника-гвалтівника
Працівники батальйону патрульної служби Чернігівського міського відділу УМВС в Чернігівській області затримали заїжджого розбійника-ґвалтівника по «гарячих слідах».
Як розповів начальник Чернігівського міськвідділу УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Антон Шевцов, до чергової частини звернулася 25-річна чернігівка із заявою про вчинений відносно неї розбій та зґвалтування.
По орієнтуванню чергової частини відділу на місце події негайно виїхав наряд батальйону патрульної служби міліції Чернігівського міського відділу УМВС. Правоохоронцями було встановлено, що потерпіла кілька днів тому познайомилася через Інтернет з 24-річним парубком. Цього дня вони вирішили зустрітися та поспілкуватися на природі. Але залицяльник виявися злочинцем - завів дівчину у двір однієї з шкіл, приставив до шиї ножа і, погрожуючи розправою, спочатку зґвалтував її, а потім зірвав сережки, каблучки та забрав два мобільні телефони.
Працівники міліції розпочали пошуки зловмисника. А через деякий час до патруля, що прочісував територію в пошуках грабіжника, звернулася інша жінка, яка повідомила, що її щойно пограбував невідомий. Негідник заволодів двома мобільними телефонами, ланцюжком з кулоном та обручками з коштовного металу. Прикмети зловмисника збігалися з розшукуваним і міліціонери, взявши потерпілу на борт, вирушили на пошуки грабіжника.
Проїжджаючи повз зупинку громадського транспорту, жінка впізнала свого кривдника, він як раз сідав в маршрутку. Правоохоронці зупинили авто та затримали підозрюваного, у якого в ході особистого огляду були виявлені та вилучені речі потерпілих.
Затриманий виявися раніше судимим жителем міста Черкаси, який приїхав до міста над Десною нібито в пошуках роботи. Деякий час він винаймав тут квартиру і вже цього дня мав вирушати додому, але вирішив не повертатися до дружини «з порожніми руками».
Антон Шевцов повідомив, що за даними фактами відкриті три кримінальні провадження: за ч. 1 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій), що карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років, за ч. 1 ст. 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування) - передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років та за ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж) - штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.
Згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України підозрюваного поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».