Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 20:45:42

Прокуратура Чернігівщини в суді захищає інтереси держави в земельній сфері

10.09.2015   11:56

Прокурором Бахмацького району ініційовано витребування земель комунальної власності із користування підприємства через систематичне невиконання договірних зобов’язань

Встановлено, що в користуванні одного з підприємств району перебувають чотири земельні ділянки загальною площею 260 га вартістю майже 2 млн. грн. Згідно з договорами оренди, укладеними з місцевою держадміністрацією, землі надані у межах Пісківської та Фастовецької сільрад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 Водночас підприємством умови договорів щодо плати за користування землею належним чином не виконуються, кошти до місцевого бюджету не сплачуються упродовж майже 3 років. Крім того, через фінансову неспроможність господарства щодо нього розпочато процедуру банкрутства.

Уповноваженими на усунення порушень місцевими органами влади заходи до припинення користування землею та розірвання договорів оренди не вживалися, що стало підставою звернення прокурора до суду.

Справи наразі перебувають у провадженні суду. 

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини