До органів фіскальної служби Чернігівської області надійшло 105 письмових звернень
Як повідомили у відділі реєстрації платників та електронних сервісів, за 8 місяців поточного року до органів Головного управління ДФС у Чернігівській області надійшло 105 письмових звернень від громадян.
Через органи прокуратури та правоохоронні органи надійшло дев’ять звернень, одне - через місцеві органи державної влади, три – через депутатів, решта заявників скористалися поштою.
За ознакою надходження 103 звернення - первинні, 2 - дублетні.
За суб’єктом - індивідуальних звернень налічується 97, колективних – 4 від 117 респондентів, анонімних – 4.
Всі письмові звернення розглянуті у відповідності до Закону України «Про звернення громадян».
Керівниками органів ГУ ДФС в області з початку року здійснено 140 особистих прийомів, на які звернулося 173 громадянина.
Під час особистих прийомів розглянуто 111 заяв та клопотань, а також 29 пропозицій.
Серед основних питань, що порушувалися громадянами під час особистих прийомів, переважна більшість стосувалося загальнодержавних податків та зборів, а також проведення контрольно-перевірочної роботи.
Усі звернення розглянуті у визначені законодавством терміни, заявникам надані ґрунтовні відповіді.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.