Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 11:11:05

Понад 885 млн. гривень єдиного внеску надійшло від платників Чернігова

09.09.2015   09:13

З початку року чернігівські страхувальники сплатили до бюджету понад 885 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

За словами  начальника відділу адміністрування  єдиного внеску ДПІ у м. Чернігові Галини Мушенок це на 5,6 мільйонів  гривень більше, ніж за аналогічний період  минулого року.

 На 1 вересня 2015 року в  інспекції перебувають на обліку понад 8 тисяч платників ЄСВ  юридичних осіб та 20 тисяч СГД - фізичних осіб. Вони використовують найману працю близько 88 тисяч громадян, переважна більшість з яких - майже 82 тисячі - працюють у суб'єктів господарювання - юридичних осіб.

«Повідомлення про прийняття працівника на роботу за формою згідно з додатком до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 року №413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:
– засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
– на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
– на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами», - нагадала Галина Мушенок.
        
Для подання Повідомлення засобами електронного зв’язку ДФС України розроблено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності», яке розповсюджується на безоплатній основі, зокрема, розміщено в банері «Електронна звітність» в розділі «Платникам податків про електронну звітність» офіційного веб-порталу ДФС України (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/).

У даному програмному забезпеченні платникам надана можливість сформувати Повідомлення про прийняття працівника на роботу, накласти електронно-цифровий підпис та направити його до Єдиного вікна податкової звітності.

Для отримання послуги електронного цифрового підпису на безоплатній основі необхідно звернутися до відділу реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, кім.14, тел.: 77-49-27.
На офіційному інформацій¬ному ресурсі Акредитованого Центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України (http://acskidd.gov.ua) в розділі «Реєстрація ко¬ристувачів» розміщено перелік реєстраційних документів (зразки заповнення), необхідних для отримання електронних цифрових ключів для кож¬ної категорії платників податків, інша корисна інформація.
   
Шановні страхувальники! Пам’ятайте, що своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист, а офіційні працевлаштування та заробітна плата сьогодні - гідне пенсійне забезпечення у майбутньому.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району 18:31

Поліцейські встановили, що 39-річного мешканця Мринської громади було поранено у живіт кулею з нарізного карабіна.

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу 18:24

В обласній державній адміністрації продовжують шукати способи вирішення проблем із довкіллям Чернігівщини.

У бібліотеці Короленка провели круглий стіл

У бібліотеці Короленка провели круглий стіл "Чернігів і чернігівці в житті та науковій спадщині Сергія Єфремова…" 18:16

21 жовтня у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені В. Г. Короленка зібралися дослідники та шанувальники наукової діяльності та громадсько-політичного життя історика літератури, академіка УАН і віце–президента ВУАН, автора унікальної праці "Історія українського письменства", безлічі наукових та публіцистичних книг та статей Сергія Єфремова.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 831 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 831 новий випадок COVID-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 жовтня в області зафіксовано 831 новий випадок COVID-19.

На Чернігівщині СБУ викрила корупційну схему збагачення чиновників одного із комунальних лісгоспів

На Чернігівщині СБУ викрила корупційну схему збагачення чиновників одного із комунальних лісгоспів 18:00

На Чернігівщині співробітники СБУ викрили «діяльність» посадових осіб одного із лісгоспів, які організували схему реалізації необлікованої деревини підприємцям для подальшого експорту.