Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 19:03:26

Міліція Чернігівщини підбила підсумки роботи за 8 місяців

09.09.2015   07:09Агенцiя

В УМВС України в Чернігівській області відбулася оперативна нарада керівництва Управління з підбиття підсумків роботи ОВС області за 8 місяців.

В роботі наради взяли участь члени колегії та начальники галузевих служб УМВС області, а в режимі аудіо селектору – начальники, перші заступники, заступники, заступники начальників, керівники служб міськрайвідділів.

Відкрив нараду начальник УМВС в Чернігівській області Едуард Альохін, він зауважив, що з 13 вересня в Чернігові стартує прийом заяв до патрульної поліції, побажав успіху всім, хто достойний стати поліцейським, а також наголосив начальникам міськрайвідділів, що в умовах реформування системи МВС основна їх задача — максимально зберегти особовий склад підрозділів. Також начальник УМВС докладно зупинився на пріоритетних напрямках діяльності, які потребують активізації й покращення показників.

В ході обговорення питань порядку денного учасники оперативної наради керівництва Управління розглянули діяльність слідчих підрозділів міліції, служб кримінального блоку та блоку міліції громадської безпеки.

Зокрема, було відзначено зростання порівняно з минулим роком кількості кримінальних проваджень, але за кількістю пред’явлених підозр показники покращилися.

Водночас колегія акцентувала увагу на проблемі вуличної злочинності (пограбувань і крадіжок), перш за все — у найбільших містах Чернігівщини. З цього приводу начальник УМВС висунув вимогу ретельно проаналізувати ситуацію та переглянути принципи організації охорони громадського порядку як в Чернігові, так і в інших містах, прагнучи підвищити ефективність цієї роботи.

У підсумковому слові до учасників оперативної наради керівник обласної міліції Едуард Альохін нагадав усім присутнім, що у державі з 5 вересня розпочалася передвиборча кампанія, яка обіцяє бути досить напруженою. Натомість начальник УМВС підкреслив, що міліція знаходиться поза політикою і не приймає сторону будь-якої політичної сили. Для правоохоронців всі рівні перед Законом, який міліція покликана охороняти. Задача міліції – забезпечити порядок під час передвиборчої кампанії і не дати втягнути себе у якісь політичні ігрища.

Начальник УМВС в області довів до відома підлеглих вимоги, які висуває перед правоохоронцями Міністр внутрішніх справ України, та з урахуванням місцевої специфіки поставив підлеглим конкретні завдання за кожним з напрямків діяльності.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.