Щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції
Держсанепідслужба України у Чернігівській області повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на ГКІ та попередження спалахів серед населення області триває.
З метою своєчасного реагування продовжується щотижневий моніторинг випадків захворювань та заходів, направлених на попередження ускладнень ситуації з ГКІ.
За період з 28.08 по 03.09.2015 року в області захворіло на гострі кишкові інфекції 94 особи, з них дітей - 45. По м. Чернігову захворіло 38 осіб, з них 20 дітей.
Під час проведення епідрозслідування, встановлено фактори, що могли сприяти захворюванням на ГКІ : у 19 випадках - молочні продукти ( молоко, творог, кисляк, сметана домашні), у 23 - м'ясні продукти, у 11 - яйця курячі , у 26 - овочі/фрукти ; у 3 - рибні продукти, у 3 - кондитерські вироби.
У всіх вогнищах кишкових інфекцій фахівцями держсанепідслужби проведені відповідні протиепідемічні і профілактичні заходи згідно вимог чинних нормативних документів.
Ситуація з кишкових інфекцій в області стабільна, відповідає сезонному рівню і знаходиться на контролі Головного управління Держсанепідслужби України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.