Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 08:00:32

За вчинення таких тяжких злочинів як розбої судами Чернігова з початку року засуджено п’ять осіб

07.09.2015   10:16

Прокуратурою м. Чернігова доведено в суді вину молодика, який скоїв розбійний напад на жінку. Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова його засуджено до 4 років позбавлення волі. Державний обвинувач за ч. 1 ст. 187 Кримінального кодексу України просив суд призначити саме таку міру покарання.

Обвинувачений — житель Славутича, який був у Чернігові проїздом на чужому автомобілі. Про його моральний бік говорить вже те, що достатньою підставою для скоєння розбійного нападу для нього стало… закінчення в баку бензину. Нібито через це він напав на жінку, яка проходила по вулиці, наніс їй два удари дерев’яною палицею по голові, а після того заволодів її речами.  Потерпіла зазнала тілесних ушкоджень як від ударів, так і від падіння.

Погоджуючись з прокурором в обранні міри покарання, суд врахував також думку потерпілої та її представника, які наполягали на призначенні покарання у виді реального позбавлення волі, та те, що завдана злочином матеріальна шкода не відшкодована.

Наразі засуджений подав апеляційну скаргу на вирок суду, а прокурор  — заперечення на неї. Своє слово ще має сказати апеляційний суд.

Триває робота над притягненням до відповідальності й інших злочинців, які в Чернігові зазіхнули на чуже майно.

За вчинення таких тяжких злочинів як розбої судами м. Чернігова з початку року засуджено п’ять осіб.

Загалом цього року державними обвинувачами прокуратури м. Чернігова підтримано державне обвинувачення у 21 кримінальному провадженні щодо тяжких і особливо тяжких злочинів проти майна громадян. З них у дев’яти кримінальних провадженнях — за фактами таємного викрадення майна, поєднаного з проникненням до житла, іншого приміщення чи сховища, та в семи провадженнях за фактами відкритого викрадення майна громадян, поєднаного з насильством чи погрозою його застосування, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб.

У зв’язку зі зростанням кількості злочинів проти майна громадян прокуратурою м. Чернігова та правоохоронними органами міста вживаються заходи для посилення протидії цим злочинам. Винуватці більш ніж 600 подібних кримінальних епізодів цього року вже потрапили на лаву підсудних.

Останні новини Чернігівщини

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

21 червня - День літнього сонцестояння

21 червня - День літнього сонцестояння 07:37

День літнього сонцестояння, як правило 20 або 21 червня.

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

АНОНСИ ПОДІЙ