Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 16:13:37

Під час ліквідації пожежі рятувальники виявили тіло 84-річного чоловіка

07.09.2015   07:52

4 вересня о 10:24 у Козелецькому районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Набільське.

За 11 хвилин з м. Остер на місце події прибуло 2 відділення 7-го професійного пожежного посту. У цей час будівля була повністю охоплена полум’ям. Рятувальники одразу приступили до гасіння та о 12:50 остаточно ліквідували пожежу. Вогнем знищено  покрівлю та перекриття по всій площі, пошкоджено - стіни. Під час розборки конструкцій вогнеборці виявили обгорілі останки 84-річного батька дружини господаря.

В ході розслідування з’ясувалося, що загиблий незадовго до виникнення пожежі спілкувався з сусідами та казав, що піде попити чаю, а вже через деякий час вони помітили, як палав дах та кімнати всередині оселі. Через свій вік чоловік дуже погано ходив, тому не зміг самостійно покинути помешкання. В осередку пожежі рятувальники виявили обгорілі остатки електричного чайнику. Ймовірніше за все причиною загоряння стало коротке замкнення застарілої електромережі.

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини