Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 07:43:22

Міліція припинила діяльність грального закладу

22.08.2015   09:52

Співробітниками УМВС України в Чернігівській області за підтримки бійців батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів» у місті Щорс припинено діяльність залу гральних автоматів. Правоохоронці вилучили 18 «одноруких бандитів».

Як розповів заступник начальника УМВС України в Чернігівській області - начальник міліції громадської безпеки капітан міліції Роман Пицків, до правоохоронців надійшла оперативна інформація про незаконну роботу азартного розважального залу. Певний час міліція займалася документуванням протиправної діяльності закладу.

20 серпня в ході проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом) був проведений санкціонований обшук в приміщенні, розташованому в центрі Щорса.

Відвідувачами закладу були виключно перевірені клієнти, які потрапляли до нього лише після попередньої телефонної домовленості. На вході через камери відеоспостереження здійснювався фейс-контроль.

Слідчим управлінням УМВС спільно з бійцями батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів» в замаскованому приміщенні, яке складалося з двох кімнат, виявлено та вилучено 18 гральних автоматів, 2 комп’ютери та камери відеоспостереження.

В ході санкціонованого обшуку також виявлена та вилучена бухгалтерська документація та майже 17 тисяч гривень.

За подібні діяння закон передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Нагадаємо, минулого року в Чернігові організатору аналогічного незаконного бізнесу суд присудив штраф у розмірі 9,5 мільйонів гривень.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини