Рятувальники знищили артилерійський снаряд часів Вітчизняної війни
21 серпня у Чернігові до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення з обласного управління Служби безпеки України про те, що у лісовому масиві «Забарівка» на околиці міста виявлено снаряд часів Великої Вітчизняної війни.

На місце події оперативно прибули фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення обласного Управління ДСНС України.
Вони ідентифікували небезпечну знахідку як 152 мм артилерійський снаряд та спільно з представниками СБУ обстежили за допомогою міношукача прилеглу територію.
Проте інших боєприпасів додатково не виявлено. Знайдений снаряд рятувальники вивезли на спецтранспорті у спеціально відведену місцевість, де о 12:00 знищили його шляхом підриву.
Останні новини Чернігівщини
Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32
В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».
7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48
З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.
За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22
За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.