Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 12:01:26

З початку року чисельність жителів Чернігівщини скоротилася на 0,5%

21.08.2015   17:09Агенцiя

Демографічна ситуація в Чернігівській області за січень–червень 2015 року.

Загальна кількість наявного населення області на 1 липня 2015р. становила    1050,4 тис. осіб, у т. ч. міського – 677,1 тис. осіб, сільського –  373,3 тис. осіб.
З початку року чисельність жителів Чернігівщини скоротилася на 0,5%, найбільше – у Н.-Сіверському районі (на 1,1%), найменше - у місті Чернігів (на 0,2%).

Упродовж січня–червня 2015 р. в області народилося 4414 малюків   (2217 хлопчиків та 2197 дівчаток). Щоденно, у середньому, народжувалося     24 малюки. Рівень народжуваності становив 8,5 новонароджених на 1000 осіб наявного населення проти    8,9 торік. У міських поселеннях він вищий (8,7‰), ніж у сільській місцевості (8,0‰). Зростання рівня народжуваності відбулося в дев’яти районах області. Найвищим цей показник був у Корюківському районі (10,5‰), найнижчим – у Н.-Сіверському (6,1‰).

Традиційно більшість жінок народили першу (51,7%) та другу (34,9%) дитину. Серед них були дві, які народили десяту, і одна – дванадцяту дитину. Кожне четверте немовля народилося в матерів, які не перебували в зареєстрованому шлюбі. Середній вік жінок, які народжували – 27 років, а наймолодшою мамою стала 14-річна жителька області.

У січні–червні п.р. в області померло 10407 осіб, у т.ч. 4907 чоловіків та 5500 жінок. Рівень смертності становив 19,9‰ проти 19,4‰ у відповідному періоді 2014р. Найвищий цей показник – у Ніжинському районі (30,4‰), найменший – у м.Чернігові (12,0‰).

З початку року в області одружилися 2634 шлюбні пари, що на 9,1% більше, ніж минулоріч.

Міграційними переселеннями було охоплено 13212 осіб (прибуло      6964 особи, вибуло 6248 осіб). Міграційний приріст населення (716 осіб) майже втричі вищий порівняно із січнем–червнем 2014 р.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини