Піротехніки ДСНС знищили 2 артилерійські снаряди
18 серпня о 10:10 на полі ПП " Укр-Агротранс", що біля с. Варварівка Бахмацького району, бульдозерист сільгосппідприємства під час проведення земляних робіт випадково натрапив на 2 предмети, схожі за ознаками на артилерійські снаряди. Чоловік викликав рятувальників та правоохоронців.

На місце пригоди прибули фахівці групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС у Чернігівській області, які й ідентифікували небезпечні знахідки, як артилерійські снаряди калібром 152 мм часів Другої світової війни.
Вибухотехніки ДСНС транспортували боєприпаси спецавтомобілем у визначене безпечне місце та о 17:00 знищили їх шляхом підриву.
Рятувальники нагадують громадянам про необхідність дотримання заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Не можна їх чіпати руками, переносити чи перекочувати. У разі виявлення таких предметів необхідно негайно повідомити рятувальників за номером "101" або правоохоронців за номером "102".
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.