Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 13:36:54

ДАІ посилює контроль за таксистами

19.08.2015   10:00Агенцiя

На даний час, серед водіїв автомобілів «таксі» значно погіршився стан транспортної дисципліни. Порушення ними Правил дорожнього руху, в свою чергу, викликало велику кількість обурень зі сторони інших учасників дорожнього руху.

На території Чернігівської області проходить оперативно-профілактичне відпрацювання під однойменною назвою «Таксі».

Як показали результати відпрацювання, нарікання і скарги учасників дорожнього руху на «таксистів» виявилися справедливими і, більше того, зафіксована велика кількість правопорушень з їх боку виглядає як пряме ігнорування Правил дорожнього руху, що створює небезпеку для життя та здоров’я людей.

За період операції працівниками ДАІ виявлено 81 порушення ПДР.

Серед основних порушень, є перевищення водіями встановлених обмежень швидкості руху, порушення вимог дорожніх знаків, зупинка і стоянка, порушення правил проїзду пішохідних переходів та ненадання переваги в русі пішоходам не нерегульованих пішохідних переходах.

З метою підвищення безпеки на вулицях міста, профілактики аварійності, попередження та припинення порушень правил дорожнього руху під час надання послуг з перевезення пасажирів автомобілями таксі, Державтоінспекцією Чернігівської області подібні операції будуть проводитися постійно, тому послаблення контролю з боку правоохоронців очікувати перевізникам не варто.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.