Близько 2,5 мільярдів гривень перераховано до бюджету Чернігівською митницею ДФС
Протягом 7 місяців обсяги надходжень митних платежів та інших податків до Державного бюджету від діяльності Чернігівській митниці ДФС склали 2,449 млрд. грн.
Про це повідомив начальник митниці Олександр Шавлак.
У липні до бюджету перераховано 373,6 млн. грн., що майже на 36 відсотків більше, ніж у попередньому місяці – червні.
Збільшення надходжень відбулось за рахунок зростання обсягів ввезення та сум сплачених платежів при оформленні мінеральних добрив, метанолу, тютюну промислового виробництва, паперу та картону.
Водночас у липні, порівняно з червнем, зменшились обсяги ввезення нафтопродуктів, скрапленого газу та солодового пива.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами
Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12
30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.