Обмеження руху з 17 по 21 серпня
З 17 по 21 серпня 2015 р. тимчасово закривається рух транзитного автотранспорту на ділянці км 3+120 – км 30+240 територіальної автомобільної дороги Т-25-26 Ніжин - Бобровиця - Нова Басань, у зв’язку з проведення ремонтних робіт з ліквідації дефектів водопропускної труби на км 8+920.
Об’їзд здійснюється (в прямому та зворотному напрямках):
- автодорогою Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки – Пирятин від км 100+300 (м. Ніжин) до км 79+601 (с. Зруб); виїзд з рухом ліворуч на М-02 Кіпті - Глухів - Бачівськ (на Брянськ) від км 36+698 до км 28+063; виїзд з рухом ліворуч на Т-25-25 /М-02/ - Носівка від км 0+000 до км 22+665 через с. Мрин до м. Носівка.
Роботи буде виконувати пІдрядна організація КП «Ніжинський ПШМК», директор Гавриленко М.М. тел.(04631) 3-10-91
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.