Працівники ДАІ посилено перевіряють таксистів
Для підвищення безпеки пасажирських перевезень та дотримання водіями транспортних засобів вимог законодавства у сфері надання пасажирських послуг працівники Державтоінспекції проводять в Чернігові профілактичний рейд під умовною назвою «Перевізник».
З метою профілактики аварійності, попередження та припинення порушень правил дорожнього руху під час надання послуг з перевезення пасажирів автомобілями таксі Державтоінспекцією Чернігівської області посилено контроль за таксистами.
Протягом першого тижня оперативно-профілактичного відпрацювання на водіїв таксі за порушення правил дорожнього руху працівники ДАІ склали 40 адміністративних протоколів.
Серед основних порушень - перевищення водіями встановлених обмежень швидкості руху, порушення вимог дорожніх знаків, правил проїзду пішохідних переходів та ненадання переваги в русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах.
Зростання кількості таксистів та гонитва за наживою не найкращим чином позначаються на якості обслуговування пасажирів. Тому Державтоінспекцією Чернігівської області будуть вживатися заходи щодо недопущення водіями таксі порушень правил дорожнього руху та проявів правового нігілізму.
Шановні громадяни, якщо на ваш виклик приїхав автомобіль таксі і ви не впевнені в його технічному стані, а особа водія викликає у вас недовіру, то краще утриматися від поїздки, бо головне — якісне і безпечне надання послуг з пасажирського перевезення.
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.