Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 04:11:08

Чернігівськими страхувальниками за 7 місяців спрямовано до бюджету понад 776 млн. гривень єдиного соціального внеску

14.08.2015   11:45Агенцiя

За 7 місяців цього року платниками м. Чернігова сплачено до бюджету 776,1 млн. грн. єдиного соціального внеску, За словами начальника відділу адміністрування єдиного соціального внеску ДПІ у м. Чернігові Галини Мушенок це на 47,4 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Слід зазначити, що суттєвим фактором, який впливає на збільшення надходжень ЄСВ є детенізація доходів та відносин у сфері зайнятості населення.

Станом на початок серпня єдиний внесок у м. Чернігові  сплачує біля 10 тисяч платників. З них понад 3 тисячі юридичних осіб та 7 тисяч фізичних осіб-підприємців.

«За результатами поданої звітності з єдиного внеску за червень поточного року близько 100 чернігівських страхувальників скористалися правом на застосування понижуючого коефіцієнта з ЄСВ. Березневі зміни  щодо спрощення застосування даного показника до бази оподаткування єдиним внеском сприяли збільшенню у 10 разів кількості платників, які отримали право зменшити навантаження на фонд оплати праці», - зазначила податківець.
Слід врахувати, що понижуючий коефіцієнт застосовується у разі нарахування: заробітної плати, лікарняних, декретних , як штатним працівникам, так і за сумісництвом, винагороди за цивільно - правовими договорами тощо. 
Варто пам’ятати, що з допомогою коефіцієнта знижують виключно ставки, встановлені ч.5 і абз.2 ч.6 ст.8 Закону про ЄСВ, тобто 36,76-49,7 %, 36,3 %, 45,96 %, 34,7 % (крім грошового забезпечення), 33,2 %.

Також податківець звернула увагу страхувальників на те, що застосувавши понижуючий коефіцієнт ЄСВ та не сплатив нарахований єдиний внесок у встановлені строки (не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним періодом), він позбавляється права в майбутньому застосувати коефіцієнт до повної сплати такої недоїмки (боргу). Право на застосування понижуючого   коефіцієнта поновлюється з місяця, в якому сплачено таку недоїмку (борг).

«Систематична сплата єдиного соціального внеску - це, насамперед, гарантія виконання державою зобов’язань щодо соціального захисту своїх громадян. Саме ЄСВ забезпечує захист на випадок безробіття, професійних захворювань чи нещасних випадків, достойну пенсію», - додала Галина Мушенок.

ДПІ у м. Чернігові нагадує платникам міста, що 20 серпня закінчується строк сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з доходу за липень 2015 року. Потурбуйтеся про своєчасну сплату внеску.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини