Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 20:15:48

Микола Звєрєв перебував з робочим візитом у Куликівському районі

13.08.2015   17:53

Причиною візиту керівника представницької влади Придесення на Куликівщину послужило тривожне звернення Хибалівської територіальної громади щодо закриття школи в цьому селі.

Отож 13 серпня разом з головою районної ради Юрієм Крепосним та очільницею райдержадміністрації Валентиною Мельник Микола Звєрєв зустрівся і поспілкувався із жителями Хибалівки та вивчив, порушене у зверненні селян наболіле питання, безпосередньо на місці.

Головна ж причина зазначеної проблеми, насамперед, демографічна і фінансова. В її основі - критично мінімальна чисельність учнів на сучасну і простору двохповерхову школу, і звичайно ж далеке від оптимального, бюджетне навантаження на утримання великого приміщення та на оплату праці колективу вчителів. Як наслідок, рішенням районної ради роботу навчального закладу було тимчасово призупинено, а діти продовжили навчання у сусідній, Вересоцькій ЗОШ. Це й спричинило тривогу у їх батьків, яка й вилилася у вищезгадане звернення до обласної ради.

Під час зустрічі із членами Хибалівської громади, що відбулася у місцевій школі, Микола Звєрєв зазначив, що порушене питання буде розглянуто на засіданні постійної обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери із залученням управління освіти і науки обласної держадміністрації та інших, профільних структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. В числі шляхів вирішення проблеми було окреслено кілька варіантів, серед яких, зокрема: збереження профілю школи (якщо це буде оптимізовано), створення на її базі навчально-виховного закладу обласного значення тощо. Та основне у сьогоднішньому спілкуванні, як наголошували селяни, - це те, що влада їх почула і прийшла їм назустріч, аби разом визначити шляхи розв'язання наболілої проблеми.

Окрім того, члени громади висловили свою тривогу і з іншої причини - в селі від спеки пересихають штучні водойми, що, у свою чергу, ставить під загрозу випас сільської дійної череди. Скаржились селяни і на низькі закупівельні ціни на молоко, порушували інші насущні питання, на які почули зрозумілі відповіді очільника обласної ради.

Цього ж дня Микола Звєрєв разом і керівниками району та представниками громади відвідав Хибалівську церкву та відбув до Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

  Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами

Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами 20:13

Нині триває осіннє прибирання полів, городів та присадибних ділянок. Часто ці роботи завершуються спалюванням сухої рослинності та пожнивних решток. Це, у свою чергу, може спричинити масштабні пожежі, скорочення біологічного різноманіття, а найстрашніше – людські жертви.

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина»

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина» 19:20

Засідання відповідної конкурсної комісії провів сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

 Червона зона: як працюватимуть садки та школи

Червона зона: як працюватимуть садки та школи 19:09

З 30 жовтня лише 55 із 426 шкіл Чернігівщини зможуть працювати очно. 100% працівників цих закладів мають «зелений» COVID-сертифікат та повне право працювати у «червоній» зоні, куди з цієї суботи переходить і наша область.

 60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 19:02

З визначною датою привітали колектив установи Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, Дмитро Блауш, заступник голови обласної ради, Юрій Лупенко, віцепрезидент Національної академії аграрних наук України та народний депутат України Валерій Зуб.

 За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 703 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 703 особи 18:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 27 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 429 076 людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини