Інтернет-шахрайку засуджено до 3 років позбавлення волі
Рішенням Бахмацького районного суду від 12 серпня за скоєння шахрайських дій у мережі Інтернет молоду бахмачанку засуджено до 3 років позбавлення волі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що жителька Бахмача з жовтня по грудень 2014 року за допомогою мобільного телефону, на якому була встановлена операційна система з веб-браузерами, неодноразово реєструвалася в мережі Інтернет на сайті «ВКонтакте» та створювала сторінки під різними іменами.
На вказаних сторінках правопорушниця розміщувала фотознімки одягу та взуття, видаючи їх за свою власність, тобто створювала неправдиві рекламні повідомлення про продаж речей.
На це відгукнулись 10 осіб, які виявили бажання придбати товари із вказаних сторінок та в якості оплати за замовлений товар перерахували шахрайці грошові кошти. Кошти вона використала на власний розсуд, а замовлений товар покупцям не направила, чим спричинила їм матеріальні збитки на загальну суму майже 5 тис грн.
Таким чином громадянка вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України.
На даний час Бахмацьким РВ УМВС та прокуратурою району розслідується ще декілька кримінальних проваджень за фактами здійснення шахрайських дій цією ж особою.
Досудове розслідування в них триває.
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.