Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 29 грудня, 15:02:25

В Ніжинському районі жінка загинула від рук співмешканця

13.08.2015   11:59

Слідчо-оперативна група Ніжинського міськвідділу УМВС в Чернігівській області виявила в с. Талалаївка тіло місцевої жительки. Правоохоронці встановили, що жінка померла від побоїв співмешканця.

Судмедексперт встановив, що смерть потерпілої настала внаслідок гострої крововтрати на тлі закритої травми внутрішніх органів. Оперативники Ніжинського міськвідділу міліції провели подворові обходи, поспілкувалися з сусідами і з’ясували, що до трагедії причетний співмешканець загиблої.

Потерпіла проживала із місцевим парубком, обоє ніде офіційно не працювали, перебивалися тимчасовими заробітками та частенько заглядали у чарчину. Спільних дітей у пари не було.

Після вживання спиртних напоїв чоловік часто лупцював співмешканку, за що неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності та перебував на обліку в міліції. Місцеві мешканці вже звикли, що жінка час від часу ходила по селу з синцями.

Після останнього застілля між парою виникла сварка. Як пояснив співмешканець, покійна відмовилася чистити квасолю, за що він вирішив її провчити, просто відлупцювавши. Вирвавшись від кривдника, жінка вибігла на вулицю, де на допомогу прийшли сусіди.

Боячись повертатись додому за черговою дозою побоїв, жінка знайшла тимчасовий прихисток у своєї знайомої. Там вирішила і заночувати, але невдовзі померла, оскільки нанесені тілесні ушкодження виявилися смертельними.

Співмешканець померлої у вчиненому зізнався, йому оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого), за що йому загрожує позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Зловмисника затримано. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини