Дві ДТП на одному автомобілі
9 серпня близько 21:00 в селі Держанівка Носівського району 20-річний водій, керуючи автомобілем ВАЗ-2109, який належить жителю села Ставок Носівського району, не впорався з керуванням здійснив наїзд на 4-річного пішохода, уродженця міста Києва, який тимчасово проживав в селі Держанівка.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди неповнолітній отримав тілесні ушкодження. Водій, не зволікаючи часу, доставив хлопчика до районної лікарні.
Після чого, останній повернув автомобіль справжньому власнику. Цього ж вечора, власник даного автомобіля близько 22:00 повертався додому, на автодорозі Іржавець-Носівка не впорався з керуванням, внаслідок чого автомобіль перекинувся.
В результаті дорожньо-транспортної пригоди неповнолітня пасажирка, 3-річна Софія мешканка села Держанівка, племінниця водія отримала тілесні ушкодження. Дівчинка доставлена до районної лікарні.
Шановні учасники дорожнього руху, дотримуйтесь правил дорожнього руху!
Коли в дорожньо-траснпортних пригодах травмуються наші діти, в першу чергу, винні ми з вами. Дбаючи про свою безпеку, ви подбаєте про безпеку інших учасників дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини викрила організоване злочинне угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від військової служби 09:56
Медики систематично заробляли на військовозобов’язаних, одержуючи неправомірну вигоду за формування фіктивного пакету медичних документів на підставі яких в подальшому їх визнавали не придатними до військової служби за станом здоров'я з подальшим виключенням з військового обліку.
Реконструкція тепломереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги не впливає на подачу тепла й гарячої води споживачам КП «Теплокомуненерго» 09:15
Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» повідомляє, що роботи з реконструкції теплових мереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги виконуються у відповідності до умов договору з підрядною організацією.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 08:41
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
За підтримки Латвії у Чернігові запрацювало оновлене педіатричне відділення та Центр захисту прав людини 08:20
У Чернігівській центральній районній лікарні відкрили оновлене педіатричне відділення. Цей проєкт реалізувала благодійна організація «Tavi draugi» коштом Уряду Латвії.