В зоні підвищеної уваги ДАІ - безпека пасажироперевезень
Під час нагляду за дотриманням правил дорожнього руху пасажироперевізниками працівники ДАІ склали 54 адміністративні протоколи.
З метою забезпечення безпеки пасажирських перевезень, дотримання водіями транспортних засобів вимог законодавства у сфері надання пасажирських послуг, працівники Державтоінспекції в місті Чернігові проводять профілактичний рейд під умовною назвою «Перевізник».
Посилити контроль за пасажироперевізниками змусила ситуація з аварійністю за участю даного виду транспорту — в поточному році 54 автопригоди за участю пасажирських автобусів сталися саме з вини їх водіїв. Через порушення водіями правил дорожнього руху сталося 45 ДТП. В дев’яти автопригодах дві особи загинули та 10 отримали травми різного ступеню тяжкості.
Прикро, що під час керування автобусом водії допускають грубі порушення, які в повній мірі можуть вплинути на безпеку руху. Це і розмови по мобільному телефону, і висадка й посадка пасажирів поза зупинками громадського транспорту, перевезення пасажирів понад встановлені норми, їзда з відкритими дверима, що може призвести до випадання пасажирів.
Державтоінспекцією Чернігівської області і надалі будуть вживатися заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на пасажирському транспорті.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.