Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 08:25:33

Чернігову потрібна програма зі знесення аварійних дерев та озеленення міста

11.08.2015   09:26

Цифра аварійних дерев в Чернігові вражає – чотири з половиною тисячі. За словами начальника «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Артема Стаха, з початку цього року таку кількість дерев дозволила знести комісія після обстеження їх стану.

Крім того були видані дозволи на обрізку і кронування дерев.

Однак дитсадки, школи, ЖЕКи не мають достатніх коштів на знесення аварійних дерев. Проблема накопичується.

Вже більше 2 тисяч дерев не зносяться з року в рік.

«Ризикувати здоров'ям і життям наших дітей у дитячих садках, школах і всіх жителів ми не маємо права», - говорить начальник комунального підприємства.

Артем Стах впевнений, що місто має прийняти комплексну програму не тільки по знесенню аварійних дерев, а й з озеленення Чернігова безпечними породами.

Найнебезпечнішими у місті зараз є тополі і верби, вони переросли, тому доставляють стільки клопоту чернігівцям - пошкоджують машини, дахи будівель, стукають у вікна, а то і б'ють їх.

У місті через шквальні вітри практично зникли горобина, черемха - їх повиривало з корінням.

Місто повинно оновлювати свої зелені легені.

Детальніша інформація про ситуацію, що склалася, в газеті «Чернігівські відомості» (№ 31 від 5 серпня) та за посиланням http://vid.cn.ua/content/view/12423/65/.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.