Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 13:25:54

В Ніжині міліція затримала двох серійних грабіжників

10.08.2015   07:46

Співробітники карного розшуку Ніжинського міськвідділу внутрішніх справ УМВС в Чернігівській області протягом доби затримали двох грабіжників, у кожного з яких на рахунку до десятка скоєних злочинів.

В рамках розслідування кримінальних проваджень, відкритих за статтями 186 (грабіж) та 187 (розбій) Кримінального кодексу України та в ході проведення розшукових заходів оперативники Ніжинського міськвідділу затримали раніше судимого 39-річного жителя Ніжина, який після відбуття покарання на шлях виправлення не став, а взявся за старе.

На даний час доведена його причетність до двох грабежів та двох розбійних нападів на жителів Ніжина. За всіма фактами відкриті кримінальні провадження, відповідно за ч.1 ст. 186 (грабіж) та ч. 1 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Згідно ч.1 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України передбачено відповідальність аж до позбавленням волі на строк до чотирьох років, а за ч. 1 ст. 187 (розбій) — від трьох до семи років ув’язнення.

За інформацією правоохоронців, на його рахунку ще не менше як з півдесятка злочинів. Наразі він в порядку ст. 208 Кримінального процесуального Кодексу України затриманий та поміщений до ізолятора тимчасового тримання Ніжинського міськвідділу.

Ведеться досудове розслідування.

Інший затриманий співробітниками ніжинського карного розшуку — 30-річний наркозалежний нероба, тричі засуджений за статтями 185 (крадіжка) та 309 (зберігання наркотиків) Кримінального кодексу України. Останній раз відбував покарання за крадіжки і лише нещодавно вийшов на волю. Але пристрасть до наркотиків змусила його взятися за старе. Його оперативники шукали та вистежували по всіх притонах понад місяць й затримали поблизу власного будинку, коли той ненадовго навідався додому.

На даний час затриманий зізнався у скоєнні двох пограбувань та ще двох крадіжок, скоєних не лише в Ніжині, а й в навколишніх селах. Так, один з грабежів він скоїв відносно 82-річної пенсіонерки в с.Яхнівка, що за 30км від райцентру.

Наразі він в порядку ст. 208 Кримінального процесуального Кодексу України затриманий та поміщений до ізолятора тимчасового тримання Ніжинського міськвідділу.

Згідно ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України передбачено відповідальність аж до позбавленням волі на строк до трьох років, а за ч.1 ст. 186 (грабіж) — до чотирьох років ув’язнення.

Досудове розслідування триває.
 

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression